27 شهریور 1398 ساعت 17:46

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به افزایش نرخ آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف از جمله کودکان کار، خیابانی و زنان کارتن خواب گفت: متاسفانه در امر ساماندهی، سازمان‌های متولی به وظایف خود عمل نمی‌کنند

فاطمه دانشور با اشاره به افزایش آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف اظهار داشت: در این اقدام دستگاه‌های متولی می‌بایستی به وظایف ذاتی خود در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی توجه داشته باشند.

وی تصریح کرد: یکی از جمله آسیب‌های اجتماعی که در سالهای گذشته در کشور و به ویژه در کلان‌شهری مثل تهران گسترش پیدا کرده است، کودکان کار و خیابانی و همچنین زنان کارتن خواب است.

دانشور با بیان اینکه کاهش آسیب‌های اجتماعی تنها به عهده یک دستگاه و یک سازمان نیست گفت: در این زمینه می بایستی دستگاه‌های متولی از جمله سازمان‌های دولتی و غیردولتی با یکدیگر همکاری داشته باشند اگر چه دراین زمینه نیازمند به اعتبارات کافی هم هست.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: شورای شهر به عنوان یک پارلمان محلی توانایی فراهم کردن مقدمات کار برای کاهش آسیب‌های اجتماعی را دارند و ما می‌توانیم با استفاده از ظرفیت شهرداری‌ها گام‌های موثری را در کاهش آسیب‌های اجتماعی برداریم.

وی اظهار امیدواری کرد: در دو سال مانده از فعالیت دولت تدبیر و امید، اقدامات گسترده‌ای در کاهش آسیب‌های اجتماعی رخ دهد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group