01 شهریور 1398 ساعت 08:49

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت:‌ با همکاری شهرداری و سازمان بهزیستی، مراکز جدید ارائه خدمات زنان کارتن‌خواب راه‌اندازی می‌شود.

با اشاره به پیگیری‌های شورای شهر تهران و به‌ویژه کمیته اجتماعی شورای شهر درخصوص رفع آسیب‌های اجتماعی در شهر اظهار داشت: در این زمینه در 2 سال اخیر طرح‌ها و لوایح خوبی به تصویب رسیده است.

وی ضمن انتقاد از عملکرد شهرداری تهران و همچنین سایر نهادها از جمله سازمان بهزیستی کشور در خصوص رفع آسیب‌های اجتماعی بیان داشت: متأسفانه عملکرد ناقص این دستگاه‌ها نشان می‌دهد که ما در این حوزه هنوز موفقیت‌های لازم را کسب نکرده‌ایم.

دانشور با بیان اینکه توجه به کودکان کار و خیابانی و همچنین زنان آسیب‌دیده و متکدیان از وظایف دستگاه‌های حمایتی و همچنین شهرداری است، گفت:‌ اگرچه شهرداری در این زمینه اقداماتی را انجام داده است، اما به‌دلیل موازی‌کاری‌ها این اقدامات برجسته نیست.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در ادامه به احداث خانه‌هایی برای زنان آسیب‌دیده در شهر اشاره کرد و گفت: با توجه با افزایش آمار زنان کارتن‌خواب باید بستر لازم برای حمایت از این افراد و برگشت آنها به جامعه در دستورکار قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران از سازمان بهزیستی کشور به‌عنوان متولی در حوزه حمایت از زنان آسیب‌دیده و همچنین کودکان خیابانی خواست تا این سازمان توجه ویژه‌ای را به مقوله آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group