07 بهمن 1399 ساعت 22:08

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

سمیه مهری که در اردیبهشت‌ماه سال 90 از سوی همسرش مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود، چند روزقبل پس از مدت‌ها تحمل بیماری و دو روز بستری‌شدن در بیمارستان و زیر چادر اکسیژن بودن، به دلیل از کار افتادگی ریه در اثر زخم‌های ناشی از اسید در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

سمیه مهری که در اردیبهشت‌ماه سال 90 از سوی همسرش مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود، چند روزقبل پس از مدت‌ها تحمل بیماری و دو روز بستری‌شدن در بیمارستان و زیر چادر اکسیژن بودن، به دلیل از کار افتادگی ریه در اثر زخم‌های ناشی از اسید در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.نازنین و رعنا دو یادگار به جامانده از سمیه هستند که حالا می بایست در این شرایط بحرانی بدون پشتوانه مادر زندگیشان را ادامه دهند.در آن شب کذایی سر و صورت رعنا به شدت آسیب می‌‍‌بیند و بینایی یکی از چشمانش را از دست می‌‌دهد. بدن این دختر که اکنون شش ساله است به شدت سوخته است. دست‌های نازنین هم کمی آسیب دید، آثار این سوختگی هر چند چندان عمیق نیست اما هنوز بر دست‌های این دختر 9 ساله دیده می‌شود.

حالا بعد از مرگ سمیه شرایط رعنا  دختر بزرگتر سمیه پیچیده‌تر می‌شود. از طرفی نگرانی‌هایی هم درباره آزاد شدن همسر سمیه از زندان بعد از فوت شاکی ایجاد می‌شود. خانواده پدری سمیه صلاحیت نگهداری او را ندارند و خانواده مادر تمکن مالی و شرایطی که او را هر هفته به تهران برای مداوا بیاورند نخواهند داشت. رعنا ناچار است هفته‌ای یکبار برای ویزیت پزشکان از روستای همت آباد کرمان به تهران بیاید. فاطمه دانشور مدیریت موسسه نیکوکاری مهرآفرین از زمان مرگ سمیه به مددکاران مهرآفرین پیگیری وضع این دو کودک را سپرده است و  رعنا و نازنین را تحت حمایت  موسسه نیکوکاری مهرآفرین قرار داده است و تمام هزینه های رفت آمد ، نگاه داری و درمان رعنا و نازنین را بر عهده گرفته است.فاطمه دانشور در هفته گذشته بر سر بالین رعنا حاضر شد  و از نزدیک شاهد روند درمان این کودک بود.

یاوران عزیز جهت حمایت از رعنا و خانواده وی می توانن با شماره 35260 تماس حاصل نمایند و یا از طریق
شماره جام بانک ملت به نام موسسه خیریه مهر آفرین به شماره 01373408330 و یا با شماره کارت    6104337900273804 واریز نمایند

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group