13 مرداد 1399 ساعت 22:42

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

عضو شوراي اسلامي شهر تهران پيشنهاد تشکيل شوراي گفت و گو در پارلمان شهري به منظور حل مسايل پايتخت با حضور نمايندگان وزارتخانه‌ها‌ و مجلس شوراي اسلامي را ارايه داد و گفت: طرح تشکيل شوراي گفت‌و‌گو آماده شده و مذاکرات اوليه با دولت براي شکل‌گيري اين شورا نيز صورت گرفته است.

فاطمه دانشور، عضو شوراي اسلامي شهر تهران با تاکيد بر ضرورت مشارکت تمامي دستگاه‌ها‌ي مسئول در زمينه رسيدگي به آسيب‌ها‌ي اجتماعي، گفت:موضوع رسيدگي به آسيب‌ها‌ي اجتماعي از جمله مسايلي است که بايد در حل آن جامعيت وجود داشته باشد و به اين ترتيب نيست که تنها يک سر اين مسئله شوراي شهر و شهرداري تهران باشد؛بلکه هر کدام از ارگان‌ها‌ وظايف حاکميتي خود را در اين حوزه دارند.دانشور ابراز داشت:متاسفانه در دوره گذشته تعامل ميان دولت و شهرداري در حد قابل قبولي نبود اما بايد تلاش شود تا با فعاليت دولت تدبير و اميد اين تعامل تقويت شود،از اين رو بايد شوراي گفت‌و‌گو در شوراي شهر تشکيل شود تا نمايندگان وزارتخانه‌ها‌ي مربوطه و همچنين نمايندگان مجلس در اين شورا حضور داشته باشند و با استفاده از اين همفکري و تعامل بتوانيم مسايل را سريع‌تر حل کنيم.به گفته دانشور طرح تشکيل شوراي گفت و گو آماده شده و مذاکرات اوليه با دولت براي شکل‌گيري اين شورا نيز صورت گرفته است، از اين رو به نظر مي‌رسد که دولت فعلي نيز از اين طرح استقبال خواهد کرد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group