13 مرداد 1399 ساعت 22:46

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت : باید مددکار اجتماعی بخصوص در مدارس جنوب شهر تهران حضور داشته باشد .

فاطمه دانشور در نهمین جلسه علنی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران ، گفت : آموزش و پرورش می تواند در کاهش کودک آزاری و بازماندگی کودکان و نوجوانان از تحصیل موثر باشد و یکی از راه های این امر ، حضور مددکار اجتماعی در مدارس است .
وی گفت :‌ برخورد مددکار اجتماعی با مسئله غیبت های دانش آموزان و نیمکت های خالی آنها متفاوت از برخورد مدیران و معلمان مدارس است و تأثیر زیادی در جلوگیری از خروج دانش آموزان از مدارس دارد .
این عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود : با این کار همچنین حقوق کودکان در مدارس محقق می شود .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group