13 مرداد 1399 ساعت 22:41

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور:

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از امضای تفاهمنامه‌ای در آینده نزدیک خبر داد که براساس آن تسهیلات ویژه‌ای برای کودکان کار و خیابانی درنظر گرفته می‌شود.

به گفته فاطمه دانشور در اين تفاهمنامه كه بين شهرداري و اتاق بازرگاني منعقد مي‌شود، قرار است امتيازات و مشوق‌هايي به بخش خصوصي داده شود و در ازاي آن بخش خصوصي در حل چالش‌هاي اجتماعي مديريت شهري را همراهي كند. به گفته وي اساسا در طرح‌هاي مسئوليت اجتماعي قرار است بخشي از هزينه‌هاي زندگي كودكان كار و خياباني در قالب طرح مسئوليت اجتماعي و از طريق شركت‌هاي اقتصادي تأمين شود. دانشور همچنين خبر داد كه به‌زودي 10مركز نگهداري كودكان كار و خياباني در محلات پرتراكم تهران افتتاح خواهد شد. البته اين عضو شوراي شهر در گفت‌وگو با فارس عنوان كرد كه متأسفانه اكنون آمار دقيقي از كودكان كار و خياباني در دست نيست و اين مسئله رسيدگي به كودكان كار و خياباني را مشكل مي‌كند. به همين‌خاطر وي گفت كه طرحي مطالعاتي در حال انجام است كه با تكميل آن آمار دقيق و كاملي از اين افراد تهيه مي‌شود. رئيس كميته اجتماعي شوراي شهر تهران همچنين اعلام كرد: «يكي ديگر از برنامه‌هاي شورا و شهرداري راه‌اندازي سامان‌سراهاي ويژه آقايان و بانوان در محلات پرتراكم شهر تهران است؛‌ در ضمن 15سراي كار و زندگي براي معتادان بهبوديافته ايجاد مي‌شود.» به گفته دانشور در حال حاضر و با تأكيد شوراي شهر مددكاران تخصصي در سازمان خدمات رفاهي شهرداري تهران مشغول به‌كار شده‌اند و حضور اين افراد مي‌تواند منجر به ارائه خدمات به افراد آسيب ديده شود

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group