13 مرداد 1399 ساعت 22:03

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور:

فاطمه دانشور، عضو شورای اسلامی شهر تهران و رییس کمیته اجتماعی، در بازدید از «مرکز خیریه معلولان عقب مانده ذهنی وحدت»، بر لزوم توجه بیشتر نهادهای دولتی به معلولان، تأکید کرد.

فاطمه دانشور، عضو شورای اسلامی شهر تهران و رییس کمیته اجتماعی، در بازدید از «مرکز خیریه معلولان عقب مانده ذهنی وحدت»، بر لزوم توجه بیشتر نهادهای دولتی به معلولان، تأکید کرد.
وی در گفت و گو با مدیران این مرکز، ضمن آگاهی از نحوه پذیرش مددجویان و چگونگی رسیدگی به ایشان، اظهار داشت : مراکز خیریه مردم نهاد که مسؤولیت نگهداری از اقشار آسیب پذیر را دارند، با مشکلات زیادی مواجهند و نیاز به توجه، همکاری و کمک بیشتر نهادهای دولتی دارند؛ و این در حالی است که این قشر، کمترین میزان توجه را در جامعه به خود اختصاص داده اند.
همچنین، در این بازدید، خانکی، مدیر عامل مرکز وحدت، از کمبود امکانات برای تفریح معلولان، به ویژه معلولان ذهنی، جسمی به عنوان مشکل مهم این قشر یاد کرد و درباره رفع مشکلات ایشان، پیشنهادهایی را ارائه داد.
وی راه اندازی پارکی ویژه این قشر را که کاملاً مناسب سازی و اختصاصی سازی شده باشد، پیشنهاد داد؛ که دانشور این پیشنهاد را قابل بررسی و پیگیری در کارگروه معلولان کمیته اجتماعی، دانست.
خانکی تصریح کرد : خیرین این مرکز انسان هایی قابل ستایش هستند که به یمن کمک های مادی و معنوی این یاریگران، مرکز وحدت توانسته در تمام این 30 سال به معلولان ذهنی و جسمی خدمت ارائه کند.
در این بازدید، کیان، مدیر مرکز وحدت، درباره روش های نگهداری از معلولان ذهنی وحدت و خدماتی که برای بالاتر بردن سطح استاندارد زندگی معلولان انجام می شود، توضیح داد و افزود : بالاتر بودن سطح استاندارد زندگی معلولین این مرکز نسبت به مراکزی از این نوع، باعث شده تا امید به زندگی در معلولان این مرکز، بیشتر باشد و میزان سلامت شان به نحو شایسته ای بهبود یابد.
در این بازدید، دانشور -که خود مدیر عامل مؤسسه نیکوکاری مهرآفرین است- از بخش های مختلف مرکز خیریه وحدت از جمله بخش نگهداری از مددجویان، آموزش، فیزیوتراپی، کاردرمانی، دندانپزشکی و سالن غذاخوری بازدید کرد و ضمن تشکر از زحمات پرستاران و پرسنل کوشای این مرکز، کار در این مرکز را سخت، ولی خداپسندانه توصیف کرد و در پایان، پیشنهادهایی را برای کمک و بهبود این خیریه ارائه داد.
لازم به ذکر است، مرکز خیریه معلولان عقب مانده ذهنی و جسمی وحدت، با بیش از 30 سال سابقه، از 120 معلول ذهنی و جسمی به طور شبانه روزی نگهداری می کند.

فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group