13 مرداد 1399 ساعت 22:41

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

مجمع عمومي هيأت امناء مهرآفرين با تعداد 9 نفر تشكيل و عاليترين مرجع تصميم گيري در موءسسه است كه به صورت عادي يا فوق العاده تشكيل مي شود.

مجمع عمومي هيأت امناء مهرآفرين با تعداد 9 نفر تشكيل و عاليترين مرجع تصميم گيري در موءسسه است كه به صورت عادي يا فوق العاده تشكيل مي شود.

تبصره: فعاليت هيأت امنا تمامی به صورت افتخاري خواهد بود.

اعضاي هيأت امنا عبارتند از:

1-فاطمه دانشور

2-مهرداد اكبريان

3-زهرا دانشور

4-جميله شاهرخي اميد

5-رقيه خبيري نعمتي

6-علي دانشور

7-شيوا قياسي

8-دكتر ابولقاسم پوررضا

9-دكتر هادي ايماني خوشخو

ماده 1- چنانچه هر يك از اعضاي هيأت امنا فوت نمايد يا استعفا دهد يا به هر صورت امكان فعاليت يا مشاركت در مجمع عمومي را نداشته باشد؛هيأت امنا شخص واجد شرايط و مورد اعتماد را از ميان داوطلبان و با رأي سه چهارم اعضاء خود به عنوان جانشين انتخاب خواهد كرد.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group