18 مرداد 1399 ساعت 04:46

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور:

دانشور: با مشاهده روند حرکتی فروشگاه های «شهروند» می توان با اطمینان گفت که این فروشگاه ها توانسته اند در مسیر کسب اعتبار و اعتماد عمومی حرکت کنند و می توانند با تقویت حوزه ساختاری جهش هایی موفق تری در آینده داشته باشند.

فاطمه دانشور عضو و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، در دیدار با رئیس و مدیران شرکت شهروند، تأکید کرد: دسترسی به وسایل حمل و نقل در فروشگاه های شهروند، گسترش فضاهای الکترونیکی و اینترنتی، افزایش فروشگاه ها براساس تقاضای شهروندان، طراحی فضاهایی برای کم توانان و معلولان جسمی در فروشگاه ها، ایجاد فضاهایی برای کودکان و مادران برای رسیدگی فوری به نیازهای کودکان خردسال از جمله مواردی است که می تواند حوزه ساختاری فروشگاه های شهروند را متحول کند.

وی با اشاره به رقابت سختی که میان فروشگاه های شهروند و نمونه های مشابه با سرمایه گذاری خارجی در حال حاضر وجود دارد، گفت: فروشگاه شهروند با توجه به سابقه و سرمایه اعتمادی که در بین مردم دارد می تواند با نوآوری در ارائه خدمات، مشتریان بیشتری جلب کند.

دانشور یادآور شد: سبک طراحی فروشگاه های شهروند هم می تواند متناسب با تکنولوژی های روز و نیاز های شهروندان، متفاوت و به روزتر شود تا به این ترتیب اقبال عمومی به این فروشگاه ها افزایش یابد.

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همچنین به نقش شهروند در مسئولیت پذیری اجتماعی شهروندان اشاره کرد و گفت: شهروند می تواند در کاهش سفر و تردد شهروندان برای خرید و در نتیجه کاهش آلودگی هوا پیشگام باشد.

وی افزود: یکی دیگر از گام های اساسی در این راستا مشارکتی است که شهروند می تواند  با برندهایی که در این فروشگاه کالا و خدمتشان را عرضه می کنند، باشد. شرکت های طرف قرار داد با شهروند فضاهای بسیاری برای به کارگیری زنان و کودکان نیازمند کار دارند بنا بر این شهروند نیز می تواند به ازای خدماتی تشویقی به این برند های تولیدی و خدماتی آنها را در مقابل پدیده های نیازمند جامعه مسئولیت پذیر کند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group