18 مرداد 1399 ساعت 05:24

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

فاطمه دانشور بنیان گذار موسسه مهرآفرین و مدیر عامل شرکت سیاحان سپهر آسیا به عنوان تنها بانوی صاحب معدن ایران در بخش واحد های پیشرو در اقتصاد کشور موفق به دریافت لوح و تندیس از جشنواره قهرمانان صنعت جمهور ی اسلامی ایران شد.

این عضو هیئت رییسه شورای بانوان بازرگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران در حالی در ششمین جشنواره قرمانان صنعت موفق به دریافت لوح و تندیس شد که سال گذشته نیز از این جشنواره تندیس دریافت کرده بود.
جشنواره قهرمانان صنعت جمهوري اسلامي ايران با الهام از مدل‌هاي تعالي سازماني به بررسي عملكرد شركت‌ها مي‌پردازد و همانند دوره‌هاي گذشته در اين جشنواره، برترين واحدهاي پيشرو در اقتصاد ايران، كارآفرينان برتر كشور در بخش صنعت و اقتصاد و قهرمان قهرمانان صنعت ايران انتخاب و معرفي شدند. فراهم ساختن فرصت‌هاي لازم براي تعالي فرهنگ كار و كارآفريني و نكوداشت منزلت كارآفرينان در كشور، ايجاد فضاي رقابتي سالم ميان بنگاه‌هاي صنعتي با رويكرد به دستيابي اهداف صنعتي اصل 44 و سند چشم‌انداز جمهوري اسلامي ايران، گسترش فرهنگ مشتري مداري، تلاش به منظور معرفي سيماي صنعتگران موفق ايراني، زمينه سازي به منظور مشاركت صنعتگران كشور در عملياتي ساختن مسئوليت اجتماعي خود در عرصه كسب و كار و هويت‌سازي براي صنعت و پيشكسوتان عرصه صنعت از جمله اهداف ششمين جشنواره قهرمانان صنعت جمهوري اسلامي ايران بود. در این جشنواره علی اکبر محرابیان وزیر صنایع، محمدحسن ابوترابي فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، هاشمی ریاست کمیسیون صنایع مجلس و جمعی دیگر از نمایندگان مجلس از افراد سرشناس حاضر در مراسم بودند.

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group