16 تیر 1399 ساعت 13:31

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

سیزده به در ( روز طبیعت ) سنتی با نزدیک به چهار هزار سال قدمت، یکی از قدیمی ترین و زیباترینِ سنت های ایرانیان باستان است .
در باور پیشینیانِ پیش از آشو زرتشت این روز، روز نبرد ایزدِ باران و دیو خشکسالی بود و برای این که ایزد باران در سال جدید پیروز شود ، پس از برگزاری مراسم نوروزی سیزدهم مردم به دشت و صحرا و کنار جویبارها می‌رفتند و به شادی و پایکوبی می‌پرداختند و آرزوی بارش باران را از خداوند می‌نمودند.
امسال هم همه ی ما ایرانیان درهرجای دنیا به رسم دیرینِ نیاکانمان در روز سیزدهم بهار از خانه بیرون می رویم و آرزو می کنیم تا بارانِ مهر، بارانِ دوستی، بارانِ صداقت و یکرنگی بر ما ببارد و دیو پلشتی و دروغ و بی مهری را از دلهایمان به دوردست های ناکجا ببرد .
سبزه های دلتان همیشه در رویش . روزگارتان همیشه خوش
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group