16 تیر 1399 ساعت 12:59

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

امروز اولين جلسه شوراي شهر تهران در سال ٩٦ بود . تا پايان اين دوره شوراي شهر (دوره چهارم ) كمتر از شش ماه ديگر باقي است و اكثريت اعضاي فعلی در دوره بعد نيز ثبت نام نموده اند . در اين چند ماه باقي مانده همه اعضای شورای شهر بايد بيش از پيش با سخت كوشي در راستاي حل مشكلات مردم فعاليت نمايند . مديريت شهري امری بيست و چهارساعته وتعطيل ناپذيراست و هيجانات و بداخلاقي های دوره انتخابات نبايد مانع انجام وظايف روزمره و جاري شوراي شهر و شهرداری باشد زيرا اداره شهر نياز به همدلي و همكاری تمامی اعضاي شوراي شهر و مسئولين اجرایی شهرداري تا آخرين دقايق دوره را دارد و اميدوارم در آينده شاهد شورای شهر سياست زده نباشيم .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group