13 تیر 1399 ساعت 18:59

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

.

محبت پدر، شکل عجیبی در دل فرزند دارد . پدر مثل مادر مدام فرزندش را در آغوش نمی کشد . مدام قربان صدقه اش نمی رود. اما گاهی یک لبخندِ در سکوتِ پدر کافیست تا فرزندش از شوق پر بگیرد .
پدر همیشه و در بیشتر جوامع، کمتر از مادر با فرزندانش در ارتباط است . کمتر حرف می زند . خستگی هایش، فکرهایش، ناآسودگی های اجتماعی اش در خارج از خانه به طور معمول جنسی جدا از مادر دارد . اما فرزندان همینکه می دانند پدر هست، انگار گامهایشان را محکم تر بر می دارند . انگار با خیال آسوده تری می توانند به دریای جامعه ی شلوغ و پر از ناهمگونی بزنند .
بسیاری از فرزندان شاید در روز آنچنان محبت کلامی پدر را تجربه نکنند . اما می دانند وقتی که خوابیدند، پدر بارها نگاهشان می کند و در سرمای زندگی بارها تا به صبح، رویشان را می پوشاند تا گزندی به آنان نرسد .
سالروز زیبای ولادت یکی از بزرگترین پدران دنیا، حضرت علی (ع) و روز پدر را به تمامی پدران دلسوز و مهربان ایرانی در سراسر دنیا تبریک می گویم و یادی هم میکنم از تمام پدرانی که در این سال، سایه هایشان بر سرفرزندانشان نیست، بخصوص عزیزانِ آتشنشان که در فاجعه ی پلاسکو جانِ پر بهایشان را از دست دادند.
به امیدِ سربلندی تمام پدران فداکاری که نام انسان را به مهر پدرانه مزین میکنند .
به این امید
فاطمه دانشور

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group