31 تیر 1398 ساعت 19:24

آشنایی با فاطمه دانشور

فاطمه دانشور کارآفرین ایرانی

فاطمه دانشور (متولد ۱۳۵۳)، کارآفرین و تاجر ایرانی و از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوره چهارم و عضو اتاق بازرگانی, صنایع, معادن و کشاورزی است. وی کارشناس مدیریت بیمارستانی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.
مدیرعامل سیاحان سپهر آسیا و بنیانگذار موسسه نیکوکاری مهرآفرین پناه عصر حامی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست کودکان کار و خیابان و بازمانده از تحصیل و نوزادان مادران معتاد و... می باشد.

فاطمه دانشور
فاطمه دانشور مهرآفرین

زندگی من

خواستنی که توانستن شد

امروز خیلیها از من میپرسند عامل موفقیتت چه بود؟ به آنها میگویم که موفقیت من به عوامل متعددی بستگی داشت؛ یکی از این عوامل افراد موثری بودند که در مسیر زندگیام قرار گرفتند و به کمك آنها مسیرهایی به رویم گشوده شد . این نکته همواره برای من عجیب و سوال برانگیز است، زیرا همیشه در کتابها خوانده بودم که شما به اهدافی میرسید که آنها را در ذهنتان تکرار کردهاید. اما من به اهدافی بسیار فراتر از آنچه نوشته بودم رسیدم...

فاطمه دانشور

همایش تخصصی مسئولیت پذیری اجتماعی و بررسی ابعاد مختلف آن در جامعه ، با حضور خانم دانشور عضو و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران ، زارع صفت رئیس سازمان رفاه و خدمات اجتماعی ، دکتر سلیمی شهردار منطقه 21 ، قائم مقام ، معاونین ، شهرداران نواحی ، رؤسای ادارات و جمعی از مدیران منطقه ای در محل سالن اجتماعات اندیشه سرای کوثر در منطقه 21 برگزار گردید ...

در این نشست ، دانشور عضو و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به تعامل و همکاری هرچه بیشتر شهرداری ها ، بنگاههای اقتصادی و NGOها اشاره کرد و گفت : مجموعه این عوامل می بایست در مشکلات و معضلات زیست محیطی و آسیبهای اجتماعی مشارکت نموده و در حل چالش های موجود در جامعه کوشا باشند .

وی خاطرنشان کرد : طرح مسئولیت پذیری اجتماعی ، نخستین بار توسط کمیته اجتماعی ، در شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد که شرکتهای خصوصی و نیمه خصوصی و همچنین بنگاههای اقتصادی طرف قرارداد با شهرداری ها بعنوان مخاطبین اصلی اجرای این طرح در نظر گرفته شدند .

عضو و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه 5 بعد تحت عنوانهای : رهبری ، محیط کار ، بازار و صنعت ، جامعه و محیط زیست ، ابعاد اصلی و مهم مسئولیت پذیری اجتماعی را تشکیل می دهند ، ابراز داشت : شرکتها و بنگاههای اقتصادی با رعایت این نکات می توانند شهرت و اعتبار کاری خود را حفظ نموده و با به رسمیت شناختن حقوق مشتریان و افزایش سطح رضایتمندی آنان ، در جهت توسعه پایدار گام بردارند .

در ادامه این نشست ، دکتر سلیمی شهردار منطقه 21 به ایراد سخنرانی پرداخت و نقش پررنگ مشارکتهای شهروندی را مهم دانست و گفت : پذیرفتن نقش شهروندان در اداره امور شهری یک ضرورت و اجبار است و بدون مشارکتهای مردمی ، در آبادانی ، عمران و مدیریت شهری نتایج مطلوبی حاصل نخواهد شد .

شهردار منطقه 21 با اشاره به تحمیل جنگ 8 ساله به ملت ایران و با استناد به بیانات امام خمینی ( ره ) که جنگ را خود مردمی که انقلاب کردند اداره خواهند نمود ، مسئولیت پذیری اجتماعی را جزء اصول و ارکان مهم دوام و پایداری جامعه شهری خواند و ایجاد بسترسازی مناسب و فضای آکنده از اعتماد و اطمینان را در راستای نیل به اهداف مدیریت شهری مثمر ثمر عنوان کرد .

وی در پایان این نشست ، همگان را به انجام این مسئولیت ارزشمند ترغیب کرده و آمادگی کامل شهرداری منطقه 21 را در تشکیل کمیسیون مسئولیت پذیری اجتماعی و اجرای آن اعلام نمود .

آخرین اخبار

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Dima Group