فاطمه دانشور | عضو شورای شهر | مهرآفرین

فاطمه دانشور:
بزرگ کردن قلم برگشت به حالت عادی قلم کوچک کردن قلم چاپ صفحه پی دی اف صفحه ارسال به دوستان

دانشور: با مشاهده روند حرکتی فروشگاه های «شهروند» می توان با اطمینان گفت که این فروشگاه ها توانسته اند در مسیر کسب اعتبار و اعتماد عمومی حرکت کنند و می توانند با تقویت حوزه ساختاری جهش هایی موفق تری در آینده داشته باشند.

فاطمه دانشور عضو و رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، در دیدار با رئیس و مدیران شرکت شهروند، تأکید کرد: دسترسی به وسایل حمل و نقل در فروشگاه های شهروند، گسترش فضاهای الکترونیکی و اینترنتی، افزایش فروشگاه ها براساس تقاضای شهروندان، طراحی فضاهایی برای کم توانان و معلولان جسمی در فروشگاه ها، ایجاد فضاهایی برای کودکان و مادران برای رسیدگی فوری به نیازهای کودکان خردسال از جمله مواردی است که می تواند حوزه ساختاری فروشگاه های شهروند را متحول کند.

وی با اشاره به رقابت سختی که میان فروشگاه های شهروند و نمونه های مشابه با سرمایه گذاری خارجی در حال حاضر وجود دارد، گفت: فروشگاه شهروند با توجه به سابقه و سرمایه اعتمادی که در بین مردم دارد می تواند با نوآوری در ارائه خدمات، مشتریان بیشتری جلب کند.

دانشور یادآور شد: سبک طراحی فروشگاه های شهروند هم می تواند متناسب با تکنولوژی های روز و نیاز های شهروندان، متفاوت و به روزتر شود تا به این ترتیب اقبال عمومی به این فروشگاه ها افزایش یابد.

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همچنین به نقش شهروند در مسئولیت پذیری اجتماعی شهروندان اشاره کرد و گفت: شهروند می تواند در کاهش سفر و تردد شهروندان برای خرید و در نتیجه کاهش آلودگی هوا پیشگام باشد.

وی افزود: یکی دیگر از گام های اساسی در این راستا مشارکتی است که شهروند می تواند  با برندهایی که در این فروشگاه کالا و خدمتشان را عرضه می کنند، باشد. شرکت های طرف قرار داد با شهروند فضاهای بسیاری برای به کارگیری زنان و کودکان نیازمند کار دارند بنا بر این شهروند نیز می تواند به ازای خدماتی تشویقی به این برند های تولیدی و خدماتی آنها را در مقابل پدیده های نیازمند جامعه مسئولیت پذیر کند.

فاطمه دانشور عضو شورای شهر

آخرین اخبار

web stats log analyzer

1391-1396 کلیه حقوق برای وب سایت فاطمه دانشور محفوظ است.

Template Design:Cyanviolet Group